Betlémské světlo a vystoupení pěveckého sboru

Jak už to každoročně chodí, i letos si skautské středisko Štika Turnov připravilo několik vystoupení, kterými přivítalo Vánoce 2015.

Sboreček pod vedením Šárky Maškové vystoupil nejprve v kapličce na Bukovině, kam si místní přišli také zazpívat. A ve stejný den, v sobotu 19. prosince zazněly koledy z našich úst i u kapličky v Ohrazenicích u Turnova. Už na toto místo dorazilo i Betlémské světýlko, které přinesl 2. dívčí oddíl.

Další možnost, kdy si mohli přicházející odnést světýlko z Betléma, byla v neděli 20. prosince, kdy koledy rozezněly kapli na hradě Valdštejně. Návštěvnost byla vysoká, všem děkujeme za přízeň!

A poslední vystoupení, to největší, doplněné živým betlémem a předáním daru sbírky Pro dobrou věc, kterou organizovali Cvrčkové (družinka matek a dětí), se uskutečnila den před Štědrým dnem,  23. prosince na náměstí Českého ráje v Turnově. Na 400 lidí zhlédlo vystoupení, lidé si zápálili svoje svíčky, byli svědky předání 80 000 Kč rodině Mohelských, jejichž syn Honzík sní o elektrickém vozíku.

Děkujeme všem za přízeň a těšíme se na setkávání v roce 2016!

 

 

 

 

 

 

 

 

fotografie ze zpívání

fotografie z živého betléma

Komentáře nejsou povoleny.