Vyhlášení Conspectu 2010

Už na Mikulášské 2009 proběhlo vyhlášení dalšího ročníku fotografické soutěže pro členy a členky střediska Conspectus. Přinášíme kompletní znění pravidel a témat pro nový, v pořadí již čtvrtého ročníku soutěže. I letos budeme soutěžit ve třech věkových kategoriích a nově ve čtyřech tématech zpracovaných nejlépe na našich akcích!

Minimalis

kategorie našich nejmladších ve věku do 12 let (včetně) opět s volným tématem “Fotím“, ve kterém je dovoleno vše. Vezmi fotoaparát do ruky, podívej se kolem sebe a udělej hezkou fotku.

Medialis

kategorie ve věku do 13 do 19 let (včetně) s tématem “Smích a pláč“. Kolem nás se odehrává spousta příběhů, ať už to jsou vážné chvíle, nebo jen drobnosti v našich hrách, činnostech. Zkus je zachytit!

Grandis

kategorie našich starších členů od 20 let (včetně) s výzvou v tématu “Dobří lidé kolem nás. Rozhlédněte se kolem sebe, dobrý člověk člověk jistě ještě žije. Najděte ho a podívejte se mu do tváře, nebo snad na jeho činy.

Společné téma

Letos nově vyhlašujeme společné téma pro všechny věkové kategorie Minimalis, Medialis i Grandis. Téma je “Kraj, kde žiju“. Zkuste se podívat na místo a kraj kde žijete originálně, co nejlépe, prostě tak, abyste svojí fotografií překvapili!

I letos budeme hrát o zajímavé ceny. Chcete-li získat paměťové karty nebo jiné ocenění, určitě přihlašte svoje dílka. Více informací včetně pravidel najdete v přiloženém letáčku. Na vaše dílka se těší

Radka Staňková, předsedkyně poroty
Jiří Šolc – Focman, ředitel soutěže

Plakatek_Conspectus_2010

[Not a valid template]

Komentáře nejsou povoleny.