Mikulášská v rytmech filmových muzikálů

Rok se s rokem sešel – jak už to tak bývá – a mezi střediskovými akcemi se opět objevila tradiční Mikulášská taškařice, tentokrát dne 5. prosince 2009.A jak už to v životě chodí, nikdy nevstoupíš do jedné řeky, tudíž i my jsme letos taškařili jinak – v jiném místě (poprvé v budově turnovské SUPŠ), v jiném světě (rytmy filmových muzikálů), v jiném počtu (Mikulášskou navštívilo přibližně 270 lidí) i s některými jinými lidmi (snad se to nováčkům líbilo).

Z každého oddílu vzešlo několik scének, při kterých jsme se pobavili. Vítěznou scénkou se podle sedmihlavé poroty stala scénka 2. chlapeckého oddílu s názvem Jezdím bez nehod. Ale zazněly i další slavné hity v režii družinových rádců a rádkyň a jejich vynikajícího tvůrčího týmu. Ocenili jsme i nejnápaditější masky, odhalili vítěze fotografické soutěže Conspectus, představili nejlepší tým večerní střediskové hry Vyzvědač (z listopadu 2009).

Samozřejmě nás svou přítomností poctil i Mikuláš a jeho pomocníci – hodný anděl a zlobiví čerti, kteří však všechny hodné děti (a že jich bylo!) podarovali dobrůtkami.

Snad si všichni – kromě sladkostí – odnesli také nezapomenutelný zážitek na celý rok.

Komentáře nejsou povoleny.