Hurá do Vesmíru!

V sobotu 3. prosince se v sále v Mašově uskutečnil další ročník tradiční střediskové Mikulášské taškařice, tentokrát jsme letěli do vesmíru. V duchu mimozemšťanů, jiných civilizací, mléčných dráh a planet se neslo celé odpoledne.

Všechny oddíly připravily pro své kamarády představení – tanečky, mluvené scénky, předvádění příběhů…na tři stovky lidí, které v sále byly, se náramně bavily. Všechna vystoupení měla úspěch, avšak ten největší sklidil 2. chlapecký oddíl se svým představením.

Na Mikulášské taškařici nechybělo vyhlášení soutěže o nejlepší masku, několik tanečků na parketu, seznámení s fotografickou soutěží Conspectus, vyhlášení výsledků Vyzvědače a nakonec samozřejmě přišli i čerti, anděl a Mikuláš a rozdali dětem pochoutky.

Vesmírná Mikulášská se podařila, je na místě poděkovat Kosákovi a roverskému kmenu, kteří se realizaci Mikulášské věnovali tak dokonale, že si její účastníci (a to nejenom děti, ale také rodiče, kterých se přišlo podívat nebývalé množství) celé odpoledne užili!

Komentáře nejsou povoleny.