Hurá do Vesmíru!

V sobotu 3. prosince se v sále v Mašově uskutečnil další ročník tradiční střediskové Mikulášské taškařice, tentokrát jsme letěli do vesmíru. V duchu mimozemšťanů, jiných civilizací, mléčných dráh a planet se neslo celé odpoledne.

Všechny oddíly připravily pro své kamarády představení – tanečky, mluvené scénky, předvádění příběhů…na tři stovky lidí, které v sále byly, se náramně bavily. Všechna vystoupení měla úspěch, avšak ten největší sklidil 2. chlapecký oddíl se svým představením.

Na Mikulášské taškařici nechybělo vyhlášení soutěže o nejlepší masku, několik tanečků na parketu, seznámení s fotografickou soutěží Conspectus, vyhlášení výsledků Vyzvědače a nakonec samozřejmě přišli i čerti, anděl a Mikuláš a rozdali dětem pochoutky.

Vesmírná Mikulášská se podařila, je na místě poděkovat Kosákovi a roverskému kmenu, kteří se realizaci Mikulášské věnovali tak dokonale, že si její účastníci (a to nejenom děti, ale také rodiče, kterých se přišlo podívat nebývalé množství) celé odpoledne užili!

[Not a valid template]

Komentáře nejsou povoleny.