Pravěká mikulášská…

Pravěcí lidé, mamunti, přesličky, Blondýna a Kámen. Tak taková byla letošnípravěká mikulášská taškařice, která se uskutečnila v průběhu odpoledne v sobotu 04.12.2010 v jeskynních prostorách sálu Střední umělecko-průmyslové školy vTurnově.

Celé středisko se na pět hodin proměnilo v pravěké človíčky, které si pro ostatní v sále připravilo krátký umělecký program. Tancování, pravěké scénky, ale i zajímavé soutěže pravěkých tlup – to vše se odehrávalo pod taktovkou I.chlapeckého oddílu, který letošní mikulášskou připravil.

Letos jsme viděli celých 15 scének a vystoupení, což je bezesporu rekordní počet. V průběhu mikulášské jsme se také dozvěděli výsledky soutěže Conspectus a také večerní hry Vyzvědač. Gratulujeme k vítězství Zeleným ve Vyzvědači a děkujeme za účast všem, kteří přihlásili fotografie do soutěže Conspectus. Sešlo se jich opravdu požehnaně. Za nejlepší masku mamuta dostal odměnu Antonio z I.chlapeckého oddílu, byla udělena odměna za nejlepší scénky.

A nakonec – nakonec přišel i Mikuláš s Andělem a rozdali pravěkou nadílku. A příští rok? Nechme se překvapit, ale Mikulášská určitě bude!!

Středisko Štika Turnov mnohorkát děkuje firmě Turnovský obchodní podnik a potravinám Domino za poskytnutí výrazné slevy na nadílku pro děti.

Komentáře nejsou povoleny.