Zimní Mikulášská – 1. 12. 2012

Venku si poklidně padá sníh, mrzne, nastává zimní odpoledne. Jelikož je na hraní venku zima, tak abychom si to vynahradili, připravili si pro nás 2. dívčí a 4. chlapecký oddíl Zimní Mikulášskou s tématem Mrazíka pěkně v teple v mašovské tělocvičně.

V tělocvičně panuje zimní atmosféra. Všude je bílo, protože většina dětí má na masce nějakou bílou část. Z masek je k vidění například sněhulák, sněhová vánice, velké množství ledových královen nebo třeba i Bílá nemoc. Nejoriginálnější masky jsou nakonec vyhodnoceny a sněhulák a Bílá nemoc dokonce i vyhrávají.

K Mikulášské samozřejmě patří i scénky. Letos jich bylo o trochu méně, ale díky tomu byly kvalitnější a hezčí.  Nejlepší scénku vyhrává družina Hlodavců, která předvádí pohádkové zpravodajství. Na druhém místě se umisťuje družina Divočáků se svou reklamou na Kofolu. A na třetím se umístila družina Ještěrek.

A nakonec přichází už tradičně Mikuláš s čerty a andělem. Netradičně děti dostávají nadílku venku, aby měli čerti dostatek prostoru chytat hříšníky. Ale všechny děti byli a jsou samozřejmě hodné, takže čerti nikoho neodnesli – tedy myslím J.

Poté, co odchází poslední člověk mladší patnácti let, začíná zábava pro velké – After party! Starší si také rádi hrají J.

Letošní Mikulášská se povedla a moc se mi líbila, takže mně i vám ostatním nezbývá nic jiného než těšit se zase za rok!

[Not a valid template]

Komentáře nejsou povoleny.