Opatření Vlády ČR k epidemii koronaviru

Z rozhodnutí vůdce střediska, vzhledem k vývoji epidemie koronaviru a v souvislosti s mimořádným opatřením Vlády ČR ze dne 10.3.2020, je od středy 11. 3. 2020 do odvolání přerušena veškerá činnost oddílů a skautský areál Ostrov v Turnově je pro členy střediska i návštěvy uzavřen. Současně se ruší akce : – Zabíjačka na Ostrově 14.3. – Oslavy 30 let skautingu v Turnově 15.3. – Skautský ples v Turnově 20.3. Děkujeme za pochopení

Vážení členové a rodiče,

vedení našeho skautského střediska a současně i vedení Junáka – českého skauta rozhodlo, že od 11. března do odvolání bude pozastavena veškerá běžná skautská činnost. Jedná se o družinové schůzky, oddílové schůzky, výpravy, závody i akce skautského vzdělávání. Zároveň bude uzavřen pro členy i návštěvy náš areál na Ostrově. Právě probíhající zimní tábor na Tetřevkách probhěne dle plánovaného harmonogramu. 

Jde o těžký krok, který navazuje na rozhodnutí přijímané státními institucemi v souvislosti s aktuální epidemiologickou situací. Jako skauti a skautky cítíme naši společenskou odpovědnost a chceme jednat s ohledem na ochranu našich spoluobčanů. Jsme přesvědčeni, že jde o dobrý preventivní krok ve správný čas.

Doufáme, že skautskou činnost budeme moci co nejdříve obnovit – budeme vás o tom samozřejmě okamžitě informovat a děkujeme za pochopení. 

za Junák – český skaut, středisko Štika Turnov, z.s.
Stanislav Šéfr – vedoucí střediska

Komentáře nejsou povoleny.