Rádcovský kurz Malý strom 2012

Přípravy na další ročník našeho již tradičního rádcovského kurzu Malý strom jsou v plném proudu. Kurz bude pojatý zcela nově. Zcela nový je také instruktorský tým, který letos povede Stanislav Šéfr – Standa. Kurz začne na konci února a skončí na konci června. Frekventanti budou působit v družinách a vše si budou moci vyzkoušet prakticky. Velká část náplně kurzu bude věnována “novému” programu, který se u nás na středisku stále ideálně nedaří dostat pod kůži rádcům. V rámci kurzu nás čekají tři společné víkendy a sedm setkání v Turnově. První společný víkend se slavnostním zahájením kurzu proběhne již 24.-26.2.2012 v Hraběticích.
Přihlašovat se můžete na mailu standa@turnov.org a uveďte své jméno, přezdívku, oddíl, mobil a email. Přihlašovat se můžete do konce ledna. Kapacita kurzu je omezena na 30 frekventantů a je výlučně určen členům turnovského skautského střediska Štika.
Nezapomeňte se také přidat ke skupině Malý strom – rádcovský kurz na Facebooku, kde budou zveřejňovány nejaktuálnější informace.

Těší se na vás instruktorský tým.

Komentáře nejsou povoleny.