Skauti divadelními herci? Proč ne!!!

V pondělí 10. 6. 2013 se v Turnovském divadlo odehrálo představení v rámci projektu Židovská kultura v česko-polském příhraničí. Tohoto projektu se účastnili jak členové našeho střediska, (Dominik Adam, Matyáš Berndt, Anna Černá, Kristina Hakenová, Dominika Hübnerová, Aneta Ječná, Marie Jiřičková, David Koudelka, Markéta Zikudová) tak i polští účastníci.

Musím přiznat, že z počátku jsem představení nevěřila a nedokázala jsem si ho celé představit. Na konec vše dopadlo úžasně.  V podstatě jen za 5 společných setkání jsme byli schopní nacvičit a sehrát úžasné divadlo. Já jsem slyšela jen samé dobré ohlasy. Největší úspěch mělo kouzlo s bednou, ve kterém jsem byla rozřezána. Všichni chtějí vědět, jak se tohle kouzlo provede. Ale musím vás zklamat, nic vám neprozradím. Je to kouzelníkovo tajemství stejně jako všechna další kouzla, která byla v představení předvedena 🙂 Ti z vás, kteří se na nás byli podívat ať v Polsku nebo v Turnově,  jste viděli, co se nám společnými silami povedlo.

Myslím, že můžu říct za všechny účastníky, že to byl suprový zážitek a nádherně strávené společní dny s Poláky. Všichni jsme byli smutní, když Poláci v pondělí večer odjížděli. Před odjezdem bylo dlouhé loučení a domlouvání, že se musíme zase někdy sejít. Možná se nám to podaří již v srpnu. Ale to ještě není jisté.

Komentáře nejsou povoleny.