Turnovští skauti a vzpomínky na uplynulý skautský rok

Skauti a jejich příznivci se v pátek 14. října 2011 opět po roce setkali, opět v konferečním sále hotelu Karel IV.,  aby zhodnotili uplynulý skautský rok. Jaký byl, co přinesl? Všechny akce shrnul na úvod obrazem i slovem vůdce střediska Tomáš Hocke. A že se ten uplynulý skautský rok akcemi jenom hemžil…pro připomenutí – vánoční zpívání a rozdávání Betlémského světýlka, desátý ročník skautského plesu, humanitární sbírka Pomozte dětem s účastí turnovských skautek v České televizi an přímém přenosu vysílání pořadu, humanitární sbírka Kapka a mnoho dalších akcí.

Poté už nastaly chvíle jednotlivých táborů. Vůdci s doprovodem hudebně podkreslených prezentací představili své tábory – co se dařilo, na co jsou pyšní, čím se letošní tábor vymykal, kolik se účastnilo členů…svoje počínání prezentovali také ne zcela typické letní střediskové akce, a to TRD – tábor rodičů s dětmi – a příměstské tábory, které středisko pořádala letošní rok poprvé.

Celá akce je dobrým motivem pro vedení střediska a hlavně pro jednotlivé oddíly – vždyť jednou za čas stojí za to se ohlédnout a připomenout si, že pořádáme hodně akcí a že ty akce stojí sice veliké usilí, ale ten výsledek nakonec stojí za to!

Komentáře nejsou povoleny.