Andělé nebo démoni? aneb Vyzvědač pro velké…

V průběhu týdne jsme dostali e-mail: „Sraz je 15. 6. v 16:00 (přesně!) u vchodu do polikliniky v Tázlerově ulici (č.p. 747), jak se vybavit: černé oblečení, hodinky a mobil se správně nastaveným časem.“

Na smluveném místě jsme rozbalili obálku s kuličkami, které jsme museli po čtveřicích schovat na různá místa na našem území. Všechna místa jsme zakreslili do mapy a stručně popsali, kde jsou.  V půl páté jsme se oba týmy sešly u lékárny, kde nám Focik vysvětlil pravidla prvního boje o zemi a vzduch.  Po uplynutí časového limitu jsme se opět sešli u lékárny, kde jsme se dozvěděli průběžné skóre (vyrovnané) a pravidla druhého boje. V druhém boji jsme hledali kuličky vody, které schovávali andělé, a bránili kuličky ohně, které jsme schovávali my.

Znovu jsme se sešli u lékárny, abychom si poslechli pravidla posledního boje a abychom vyměnili elementy za „ démoní“ (černé) kuličky, které rozhodnou o nadvládě nad světem. Ve třetím boji jsme museli na určitá místa dát co nejvíc černých kuliček, abychom ta místa ovládli, ale naopak jsme museli ubránit místa na našem území, aby nám do nich nedali andělé jejich bílé kuličky.

Ve tři čtvrtě na osm hra skončila a my se dozvěděli, že světu vládnou Démoni.

Komentáře nejsou povoleny.