Letní skautské příměstské tábory pro veřejnost

Chcete dopřát Vašemu dítěti skvělé prázdniny? Prázdniny bez nudy, prázdniny plné nových zážitků, dobrodružství? Chce Vaše dcera či Váš syn poznat dobré kamarády, zažít nejedno překvapení, zkusit si něco nového? A přesto zůstat v blízkosti domova?¨
Tak neváhejte!

Skautské středisko Štika Turnov připravilo pro letošní rok již potřetí příměstské tábory. A pozor – letos nabízíme týdenní běhy po celé léto, témata jsou pestrá, takže každý si přijde na své.

1. – 5. 7. – Putování kolem světa s Willy Fogem – Kateřina Šollarová – OBSAZENO
8. – 12. 7. – Na vlásku princezny Lociky – Zdeňka Rysová – OBSAZENO
15. – 19. 7. – Cesta na tajuplný ostrov – Josef Brich – OBSAZENO
22. – 26. 7. – Asterix, Obelix a Idefix – Aleš Kopecký – OBSAZENO
29. 7. – 2. 8. – Shrekova dobrodružství – Jan Pekař – OBSAZENO
5. – 9. 8. – Starověká Čína – Tereza Matějcová – OBSAZENO
12. – 16. 8. – Tajemná Narnie – Anna Černá – OBSAZENO
19. – 23. 8. – Hvězdná brána – Tereza Matějcová – OBSAZENO
26. – 30. 8. – Heraklova dobrodružství – Pavla Emmerlingová

Jednotlivé týmy vedoucích a instruktorů pro Vaše děti připravil tábory přímo na míru. Plno her, sportování, rukodělné výroby, spolupráce mezi dětmi, soutěžení, kamarádů…prostě léto jako má být.

Vedoucí i instruktoři procházejí v Junáku vzděláváním, které zahrnuje mimo jiné oblasti psychologie, pedagogiky a zdravotnický kurz. Všichni vedoucí a instruktoři s dětmi pracují během roku, tudíž dokáží uplatnit individuální přístup ke každému z nich.

Tábory určené pro děti od 1. do 7. třídy jsou pětidenní (samozřejmě je možno přihlásit se na více běhů) a probíhají na skautské základě Ostrov v Turnově. Cena je 1 500 Kč za 5 dní, pro členy skautské organizace nabízíme letos slevu 100 Kč / běh. Program probíhá od 8 do 16 hodin, vaše dítě však můžete přivážet již od 7 hodin a vyzvedávat až do 17 hodin, čímž se chceme co nejvíce přiblížit Vaší pracovní době. Cena zahrnuje stravování (2 svačiny, oběd a pitný režim), aktivity dle programu.

Pokud máte o tento tábor zájem, přečtěte si podmínky účasti na táboře a vyplňte přihlášku. Následně vám budou zaslány informace o platbě.

akce_2013_primestske_tabory_plakat

Všechny důležité Informace najdete na www.scouting.turnov.org (ikona vpravo nahoře). Vaše dotazy zodpoví Jana Pekařová, GSM 721 623 006, e-mail janina@turnov.org.

Dopřejte Vašemu dítěti zažít to, po čem dětská duše touží! Těšíme se na každého účastníka!

Podmínky, plakát.

Komentáře nejsou povoleny.