Letní příměstské tábory pro vaše ratolesti…

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR pro žáky 1. – 9. tříd aneb O PRÁZDNINÁCH ŽÁDNÁ NUDA

Musíte o prázdninách chodit do práce a nemáte zajištěný program pro Vaše dítko? Chcete, aby svůj prázdninový čas strávilo v dobrém kolektivu a s dobrým programem? Chce i ono zažít něco nového, poznat nové kamarády, zúčastnit se netradičních aktivit?

Pro prázdninové zpestření nabízíme příměstské tábory pro Vaše dítě. Naše organizace Junák – svaz skautů a skautek ČR (www.skaut.cz) má bohaté zkušenosti s pořádáním letních táborů a dalších akcí. Lidé působící v Junáku procházejí systematickém vzděláváním v oblasti výchovy dětí a mládeže, které zahrnuje kromě jiných oblasti psychologie, vedení týmu, zdravotnický kurz.

Středisko Štika Turnov (www.scouting.turnov.org) letošní rok zaštiťuje letní příměstské tábory, na které bude Vaše dítě dlouho vzpomínat. Tým vedoucích a instruktorů, kteří mají bohaté zkušenosti s vedením 14ti denních táborů, pro Vašeho potomka připravil program plný her, soutěží, zábavy…vyberte si…

11. – 15. 7. 2011 – ŠKOLA ČAR A KOUZEL V BRADAVICÍCH – vedoucí Radka Staňková

18. – 22. 7. 2011 – CESTOMÁNIE ANEB HURÁ DO SVĚTA – vedoucí Pavla Emmerlingová

1. – 5. 8. 2011 – TAJEMSTVÍ PYRAMID – vedoucí Tereza Matějcová

Základnou příměstského táboření bude skautský Ostrov v Turnově (Koňský trh – 50°35’4.706″N, 15°8’53.688″E). Cena zahrnující stravování (2 svačiny, oběd, pitný režim) a všechny aktivity dle programu daného běhu (jízdenka na vlak, vstup na hrad či zámek apod.) je stanovena na 1500 Kč / 5 dní. Program bude probíhat každý den od 8 do 16 hodin, vašeho potomka můžete přivážet už od 7 hodin a vyzvednout ho do 17 hodin. Po domluvě můžeme samozřejmě časy přizpůsobit.

Veškeré další informace (včetně přihlášky) získáte na tel. čísle 721 623 006 (Jana Pekařová) či na e-mailu janina@turnov.org, přihlášku můžete taktéž vyplnit na stránkách www.scouting.turnov.org/primestske-tabory/prihlaska-2011.

Propagační plakátek

Přihlašování na letní příměstské tábory 2011 bylo ukončeno.

Komentáře nejsou povoleny.