Příměstské letní tábory 2012

Letošní letní prázdniny bez nudy? Poznat nové kamarády? Zasoutěžit si v netradičních disciplínách? Být součástí party? Ale přesto zůstat doma? Není problém… Středisko Štika Turnov připravilo pro letošní léto 2. ročník příměstských táborů. Letos jsme nabídku rozšířili, každý si vybere to své…

  • 9. – 13. 7. – Detektivní akademie – vedoucí Kateřina Šollarová (plně obsazeno)
  • 30. 7. – 3. 8. – Indiana Jones – vedoucí Zdeňka Rysová (plně obsazeno)
  • 6. – 10. 8. – Poklad Černé perly – vedoucí Kateřina Šollarová (plně obsazeno)
  • 13. -17. 8. – Starověký Egypt – vedoucí Tereza Matějcová
  • 20. – 24. 8. – Hurá do světa – vedoucí Pavla Emmerlingová
  • 27. – 31. 8. – Akta X – vedoucí Tereza Matějcová

Tým zkušených vedoucích a instruktorů připravil příměstské tábory plné smíchu, kamarádů, spolupráce a společného nadšení. Vedoucí i instruktoři procházejí v Junáku vzděláváním, které zahrnuje mimo jiné oblasti psychologie, pedagogiky a zdravotnický kurz. Všichni vedoucí a instruktoři s dětmi pracují během roku, tudíž dokáží uplatnit individuální přístup ke každému z nich.

Tábory určené pro děti od 1. do 7. třídy jsou pětidenní (samozřejmě je možno přihlásit se na více běhů) a probíhají na skautské základě Ostrov v Turnově. Cena je stanovena na 1 500 Kč za 5 dní, program probíhá od 8 do 16 hodin. Vaše dítě však můžete přivážet již od 7 hodin a vyzvedávat až do 17 hodin, čímž se chceme co nejvíce přiblížit vaší pracovní době. Cena zahrnuje stravování (2 svačiny, oběd a pitný režim), aktivity dle programu.

Pokud máte o tento tábor zájem, přečtěte si podmínky účasti na táboře a vyplňte přihlášku. Následně vám budou zaslány informace o platbě. Všechny důležité Informace najdete na www.scouting.turnov.org (ikona vpravo nahoře). Vaše dotazy zodpoví Jana Pekařová, GSM 721 623 006, e-mail janina@turnov.org.

Těšíme se na každého účastníka!

Plakát: 2012_primestske_tabory_plakat
Podmínky: 2012_primestske_tabory_podminky

Komentáře nejsou povoleny.