Příměstské tábory 2014 pod taktovkou skautů…

Není nad to užít si léto dosyta…ale že váš syn, či vaše dcera nechtějí zůstat na táboře přes noc? Ale touží po nových přátelstvích, spoustě zážitků a nezapomenutelných prázdninách?

Tak neváhejte! Pročtěte letošní nabídku přímětských táborů, které pořádá skautské středisko Štika Turnov. Každý si přijde na své…a to i letos pokrýváme naší nabídkou celé letní prázdniny!

POZOR – LETOS DVĚ NOVINKY – TÁBOR S AJ A TÁBOR HUDEBNÍ…výuku zajišťují kvalifikovaní vedoucí, kteří navíc mají zkušenosti s činností s dětmi, se kterými pracují pravidelně během roku…

30. 6. – 4. 7. – Svět za hranicemi fantazie – Avatar – Kateřina Šollarová
7. 7. – 11. 7. – Hurá na safari! – Zdeňka Rysová
14. – 18. 7. – Oddyseův návrat – David Koudelka
21. – 25. 7. – HUDEBNÍ TÁBOR – Pohádkomuzikál – Vendula Bičíková
28. 7. – 1. 8. – TÁBOR S ANGLIČTINOU – Křížem krážem – Sabina Roubičková
4. – 8. 8. – Hobitova cesta – Anna Černá
11. – 15. 8. – Mimoni a loupež století – Zdeňka Rysová
18. – 22. 8. – Na vrchol Mount Everestu – Pavla Emmerlingová
25. – 29. 8. – Cesta do Bradavic – Dominika Hübnerová

Jednotlivé týmy vedoucích a instruktorů pro Vaše děti připravil tábory přímo na míru. Plno her, sportování, rukodělné výroby, spolupráce mezi dětmi, soutěžení, kamarádů…prostě léto jako má být.

Vedoucí i instruktoři procházejí v Junáku vzděláváním, které zahrnuje mimo jiné oblasti psychologie, pedagogiky a zdravotnický kurz. Všichni vedoucí a instruktoři s dětmi pracují během roku, tudíž dokáží uplatnit individuální přístup ke každému z nich.

Tábory určené pro děti od 1. do 7. třídy (tábor s AJ pro děti od 3. do 7. třídy)  jsou pětidenní (samozřejmě je možno přihlásit se na více běhů) a probíhají na skautské základě Ostrov v Turnově. Cena je 1 500 Kč za 5 dní (tábor s AJ a tábor hudební stojí 2500 Kč), pro členy skautské organizace nabízíme letos slevu 100 Kč / běh. Program probíhá od 8 do 16 hodin, vaše dítě však můžete přivážet již od 7 hodin a vyzvedávat až do 17 hodin, čímž se chceme co nejvíce přiblížit Vaší pracovní době. Cena zahrnuje stravování (2 svačiny, oběd a pitný režim), aktivity dle programu.

Pokud máte příměstský tábor zájem, přečtěte si podmínky účasti na táboře a vyplňte přihlášku. Následně vám budou zaslány informace o platbě.

Všechny důležité Informace najdete na www.scouting.turnov.org (ikona vpravo nahoře). Vaše dotazy zodpoví Jana Pekařová, GSM 721 623 006, e-mail janina@turnov.org.

Dopřejte Vašemu dítěti zažít to, po čem dětská duše touží! Těšíme se na každého účastníka!

Plakát přímestských táborů 2014 Turnov

Komentáře nejsou povoleny.