Příměstské tábory 2015 opět tady!

Léto se pomalu, ale jistě blíží, mnozí z vás již plánují dovolené. Ale co s časem, kdy se dětem nemůžete věnovat? Babičky pracují? Dědové nebydlí poblíž? Pak je tu nabídka právě pro vás!

I letos připravilo skautské středisko Štika  9 běhů příměstských letních táborů, které vedou zkušení vedoucí z řad skautů.

Jednotlivé týmy vedoucích a instruktorů pro Vaše děti připravily tábory přímo na míru. Plno her, sportování, rukodělné výroby, spolupráce mezi dětmi, soutěžení, kamarádů…prostě léto jako má být.

Vedoucí i instruktoři procházejí v Junáku vzděláváním, které zahrnuje mimo jiné oblasti psychologie, pedagogiky a zdravotnický kurz. Všichni vedoucí a instruktoři s dětmi pracují během roku, tudíž dokáží uplatnit individuální přístup ke každému z nich.

Tábory určené pro děti od 1. do 7. třídy  jsou pětidenní (samozřejmě je možno přihlásit se na více běhů) a probíhají na skautské základě Ostrov v Turnově. Cena je 1 500 Kč za 5 dní (tábor hudební stojí 2000 Kč), pro členy skautské organizace nabízíme letos slevu 100 Kč / běh. Program probíhá od 8 do 16 hodin, vaše dítě však můžete přivážet již od 7 hodin a vyzvedávat až do 17 hodin, čímž se chceme co nejvíce přiblížit Vaší pracovní době. Cena zahrnuje stravování (2 svačiny, oběd a pitný režim), aktivity dle programu.

Pokud máte o příměstský tábor zájem, přečtěte si podmínky účasti na táboře a kliknutím na vybraný běh vyplňte přihlášku. Následně vám budou zaslány informace o platbě.

Vaše dotazy zodpoví Jana Pekařová, GSM 721 623 006, e-mail janina@turnov.org.

Dopřejte Vašemu dítěti zažít to, po čem dětská duše touží! Zážitky, dobrodružství, přátelství, parta…

(PRT1) Dobrodružství v ledovém království (29.června – 3.července)
(PRT2) Dobrodružství s mušketýry (6. – 10.července)
(PRT3) Tisíc a jedna noc (13. – 17.července)
(PRT4) Bilbova cesta (20. – 24.července)
(PRT5) Hudební tábor (27. – 31.července)
(PRT6) Detektivní akademie (3. – 7.srpna)
(PRT7) Mimoni na prázdninách (10. – 14.srpna)
(PRT8) Hurá do Bradavic! (17. – 21.srpna)
(PRT9) Po stopách Idefixe (24. – 28.srpna 2015)

Těšíme se na každého účastníka!

Podmínky účasti
Plakát 2015

Komentáře nejsou povoleny.