Příměstské tábory 2016 jsou zde!

A je to tady! Nabídka letních příměstských táborů je doladěna, přihlašování spuštěno. O letošních prázdninách můžete se svým dítětem vybírat z 8 nabízených běhů, nabídkou pokrýváme opět celé letní prázdniny.

Babičky nejsou po ruce? Dědové jsou v práci? Synkovi či dcerce se nechce ještě trávit bez rodičů celé dny i noci? Tak neváhejte! Po loňských zkušenostech radíme – kdo zaváhá, nejede! Kapacita táborů je omezená, proto se hlaste ještě dnes.

Sportování, rukodělky, soutěžení, spolupráce, legrace a spousta her! To jsou naše tábory!

Vedoucí i instruktoři procházejí v Junáku vzděláváním, které zahrnuje mimo jiné oblasti psychologie, pedagogiky a zdravotnický kurz. Všichni vedoucí a instruktoři s dětmi pracují během roku, tudíž dokáží uplatnit individuální přístup ke každému z nich.

Tábory určené pro děti od 1. do 7. třídy  jsou pětidenní (samozřejmě je možno přihlásit se na více běhů) a probíhají na skautské základě Ostrov v Turnově. Cena je 1 500 Kč za 5 dní (tábor hudební stojí 2000 Kč), pro členy skautské organizace nabízíme letos slevu 100 Kč/běh. Program probíhá od 8 do 16 hodin, vaše dítě však můžete přivážet již od 7 hodin a vyzvedávat až do 17 hodin, čímž se chceme co nejvíce přiblížit Vaší pracovní době. Cena zahrnuje stravování (2 svačiny, oběd a pitný režim), aktivity dle programu.

Pokud máte o příměstský tábor zájem,  kliknutím na vybraný běh se dostanete na přihlašovací stránku. Nezapomeňte se seznámit s podmínkami účasti na táboře a následně vyplňte online přihlášku. Obratem vám budou zaslány informace o platbě (pokud údaje o platbě nedorazí, zkontrolujte svou spamovou schránku, je možné, že mail spadl do ní).

Vaše dotazy zodpoví Jana Pekařová, GSM 721 623 006, e-mail janina@turnov.org.

Dopřejte Vašemu dítěti prožít nezapomenutelné léto!

Přihlašování: scouting.turnov.org/prihlaska

Nebo přímé odkazy na jednotlivé běhy:

(PRT1) Za malým princem
(PRT2) Hurá, Čtyřlístek
(PRT3) Mafiáni
(PRT4) Hudební tábor
(PRT5) K vodopádům snů
(PRT6) Jako v hlavě
(PRT7) Vesmírné putování
(PRT8) Do světa Narnie

Komentáře nejsou povoleny.