Dobývání řeckého Olympu aneb tábor Chobotnic

20. 7. 2012, Turnov

Milá maminko, tatínku, Barunko, Mourku a Štiko!

Posílám vám vzpomínku na letní tábor Chobotnic, který se konal od 30. června do 14. července na tábořišti Malá Mohelka poblíž Hlavice.

Jistě chcete vědět všechno, což je jeden z důvodů, proč vám píši. Začnu třeba počasím – to rozhodně stálo za řeč! Někdy svítilo sluníčko, někdy pršelo, ale ze všeho nejdivočejší byly bouřky, které se nad námi první dny točily a lehce nás i děsily! Naštěstí jsme to všichni přežili v pořádku J.

Tak i náš tábor získal jméno! Pojmenovali jsme ho Boží tábor v osadě bouřek. Snad už ani nemusím vysvětlovat ty bouřky. Ještě zbývá říci, proč boží.

Boží, protože letošní téma naší táborové hry bylo šplhání na božský Olymp za účelem ukradnutí pokladu bohům.  Což se nakonec všem týmům povedlo! Však některým lépe. Letošní TéHá vyhrála skupina, která měla za patrona bohyni věštby Dafné.

Vyjít s bohy na táboře nebylo vůbec jednoduché. Jelikož nemají lehký život, tak chtěli, abychom okusili si sami shánět potravu za práci, měnit, ale neprohloupit apod. Sice jsme měli většinu dne hlad, ale asi bychom přežili! Nebo se rozzlobili takovým způsobem, že celý tábor oslepl. Jindy jsme museli překonávat 4 živly, abychom zachránili přízraky, které by jinak čekala cesta do podsvětí. Rozhodně to však stálo za to!

Už se těšíme zase za rok!

[Not a valid template]

Komentáře nejsou povoleny.