S Indiana Jones na Malé Mohelce 2012

Tak jako Indiana Jones sbalil svých pět švestek a vydal se na velké putovaní za posvátnými artefakty, tak i 1. dívčí a 3. chlapecký oddíl společně vyrazili na louku na Malé Mohelce. Celý tábor děti trávily s Indym a jeho přáteli i nepřáteli a ten je i přes mnoho nástrah nakonec dovedl až k samotnému pokladu.

Během tábora jsme však neřešili jen příhody okolo Indiana Jones, ale i navštívili na výletě blízké vesničky nebo si vyzkoušeli lanové aktivity, které nám ochotně připravili kluci z oddílu HABOKAWY. Velkým zážitkem byl nepochybně den v noci. Zlí lotři La Facille měli tak silné magické schopnosti, že způsobili nevídanou pohromu pro všechny táborníky. Nevyšlo slunce! Jen si to představte, ráno vstanete a všude černočerná tma. Naštěstí se s tím ten jeden den vypořádali a přišli na řešení, takže druhý den už na východě bylo vidět vycházet krásně svítící slunce.

I letos se holky každé ráno rozcvičovaly s břišními tanci a kluci běželi bosy loukou. Jedna z dalších událostí, která stojí za zmínku, je slibový oheň, na kterém nám letos slibovali další světlušky, skauti a skautky a my je skautským stiskem ruky přivítali mezi nás.

A čím bych tento článek o našem táboře shrnula? Mimo tradičně probíhající táborové dny jsme si dokázali najít i chvilky na sebe a řádili společně ve vodě, nebo o poledním klidu a zpívali s kytarou. Byl to tábor slunečný, dešťový, bouřkový, zamračený, polojasný i mlhavý a my jsme si ho pořádně užili a budeme se určitě těšit na další!

 

Komentáře nejsou povoleny.