Tábor 2. dívčího a 4. chlapeckého oddílu Radvanec 2012

Kde že jsme to vlastně těch 14 dnů strávili? Jaké bylo počasí? Co jsme všechno zažili? A vůbec jaký a o čem ten tábor 2012 vlastně byl? Kdo se moc ptá moc se dozví 🙂 . Ale abychom alespoň trochu ukojili vaši zvědavost, něco málo o našem táboru…tak po pořádku.

Na tábor jsme se vypravili do malebné krajiny nedaleko ještě malebnějšího místa (Sloup v Čechách) na tu nejmalebnější louku pod nádherné pískovcové skály, na tábořiště Radvanec …Takové místo je už samo dělané k těm nejlepším zážitkům.

No a počasí…to patří k táboru neodmyslitelně. Povedlo se, bylo pravé táborové. Ze začátku sice trochu deštivé, ale dalších zbývajících sedm dní se vyvedlo tak, že jsme chodili v plavkách. Ani byste neřekli, jak je nošení plavek úsporné a o kolik pak měly maminky míň práce s praním špinavého prádla, když stačilo přemáchnout již zmiňovaný plavecký oblek 😉 .

Ptáte se, co jsme všechno zažili? Uffff, tak to by bylo spíše povídání na dlouhé zimní večery…Cesta po Číně byla velmi divoká, místy skoro nebezpečná a občas to vypadalo, že na cestě zůstaneme bez vody ve vacích nebo bez jídla v tornách. Nakonec vše ale dobře dopadlo a Mulan se podařilo s naší nemalou pomocí uchránit cenné korunovační klenoty od zisku a trůnu chtivých Hunů.

No a jaký ten tábor 2012 vlastně byl? Je to těžké to vyjádřit několika slovy. Krom toho, že jsme si vyzkoušeli na 14 dní soužití s čínskou kulturou, a to od jídelních návyků, kdy jsme jedli celých 14 dní hůlkami, až po průjem (imaginární 🙂 ), zahráli spoustu akčních her a poznávali svět z jiného, snad lepšího pohledu, … tak jediné, co by ještě šlo snad dodat, je, že to bylo super, bájo , vodvaz a bylo to faaakt hustý!!! To myslím mluví za vše 😉 . A jestli se chcete dozvědět ještě něco zábavnou formou o našem táboře, tak se neváhejte podívat na tuto adresu
http://www.tvrtm.cz/zpravy-ivysilani-4641.html. Že jsme mladí, krásní, chytří a zruční, to už víte dávno, ale my jsme teď i slavní.
🙂 Tolik ohlédnutí za uplynulým táborem…

P.S: V příštím dílu uvidíte…Věřte, že jsme optimističtí realisti a i když se vám to zdá možná trochu přitažené za vlasy, tak potom, kdy jsme zažili ve Skokovech vichřici, loni na Ploučnici nás vyplavila povodeň a letos nám chytla polňačka, můžeme se již příště těšit na zemětřesení pátého stupně Richterovy škály 🙂

Komentáře nejsou povoleny.