Tábor R+R pod Klamornou

Každý táborník dostal předem e-mail s indiciemi místa, odkud vyjížděl.  Odjezd se ale kvůli bouři a lijáku posunul ve středu ráno o 1,5 hodiny. Jedna skupina začínala v Přepeřích u kostela a druhá u Bartošovy pece, kde našly další indicie, které je měly dovést k romantické zřícenině Artušova brána (u Sychrova), kde se měly obě skupiny spojit, což byl velký problém, protože ani jedna skupina ze začátku nemohla Artušovu bránu najít. Asi v jednu se obě skupiny spojily a na svých ořích (kolech) společně dojely na tábořiště Klamorna.  Odpoledne jsme jeli do Sezemic, pomoci se skládáním táborového inventáře z Radvance. V táboře  jsme si s Bublou zahráli hry s vajíčky a večer nás navštívil Standa se svými aktivitami.

Druhý den jsme si postavili hřiště na volejbal, který jsme pak hráli docela často, a sáhli si na dno při Finské stezce. K obědu jsme si udělali řízky s bramborovým salátem pod vedením Termixi. Odpoledne za námi přijeli herci se svou divadelní hrou Kompost, kterou jsme si zahráli a poté vymysleli pokračování – Octomilka vrací úder.

V pátek jsme hráli fotorallye  a dozvěděli se něco o židovství a o spoustě dalších věcech od Petra Trávníčka.  Vyrobili jsme si tiskátka z linoritů a večer zkoušeli napodobit Termixu v břišních tancích.

V sobotu jsem si vyzkoušeli – oblékání plín, jízdu na vozíčku, … a dozvěděli jsme se, co přináší Hance Vaňátkové práce v domově důchodců.  Obtiskli si své linority na trička a zahráli si indiánskou hru podobnou lakrosu. Pak přijel Focik se svou hrou Legionáři. Večer jsme poseděli u ukončovacího ohně.

V neděli jsme všechno sbalili a přes Sychrov, kde končily Skotské hry, jeli domů.

A kdo nás ještě navštívil? Krab- nás zásoboval, Bambule, Skippy s Alešem, Motyka, Dita, Piškot, Svišť se Šárkou, Ťapajs, Marťa  s Verčou a Eliškou, Focman. Jestli jsem někoho zapomněla, tak se omlouvám.

Tábor jsme si moc užili i v malém počtu (většinou okolo devíti lidí), čímž jsme se nejspíš zapsali do historie, jako nejmenší tábor J

Táborníci: Ufon, Jelen, Delfín, Matouš, Honza, Haki a Viki, Podkovák – vedoucí tábora, Termix – kuchyň, Petr – všechno možné

[Not a valid template]

Komentáře nejsou povoleny.