Za Taokem po celém světě – tábor 1.D.O. & 3.CH.O.

Jak tak čas utíkal, opět uběhl rok a naše oddíly se znovu spojily, abychom společně mohli vyjet za dobrodružstvím. Letos jsme vyrazili na tábořiště do Radvance u Nového Boru.

Poté, co jsme se všichni zabydleli v nových domečkách a navzájem lépe poznali naše sousedy, začal den nabírat nový směr. Odpoledne všichni dostali pasy, aby už večer mohli odletět do Bruselu na výstavu světového rozměru, kde byl k dražení velmi vzácný artefakt, Taok.

Jak už to tak bývá, ještě před dokončením dražby na místo dorazila nechvalná skupina špiónů, kteří návštěvníky vyděsili k smrti a ukradli Taok. To se však nelíbilo panu Smithovi, který už Taok téměř vlastnil, a tak nabídnul obrovskou odměnu a sponzorství tomu, kdo mu přinese artefakt v celku. Naši drazí návštěvníci nabídku přijmuli a přihlásili se jako špionážní agentury. Mezitím ale špioni stihli vyjet do dalekých koutů světa. Taok si totiž rozdělili a všechny jeho kusy pečlivě ukryli do různých koutů světa.

Pan Smith si byl téměř jist, že jeden kus umístili do Egypta, protože tam byl artefakt nalezen, a tak se všechny agentury přesunuly tam. Naši agenti se museli připojit k otrokářským pracím, aby zjistili jestli tam Taok vůbec je a kde ho najít. Nakonec jeden kus opravdu našli a poté se vydali do dalších zemí. Během pátrání navštívili 13 zemí, konkrétně již zmíněný Egypt, Velkou Británii, Spojené státy americké, Mexiko, Indii, noční Brazílii, Čínu, Tibet, Rusko, Zambii, Řecko, Norsko a Havaj. Stejně tak jako v Egyptě museli spolupracovat, ukázat svoji odvahu, zapojit svoje mozky a zvládnout mise všemožných druhů, aby našli nový kus artefaktu. Pomohli FBI vyluštit tajnou řeč špiónů, přelezli hory po lanách, zaběhli maraton, hledali Budhu, zúčastnili se olympijských her, vydávali se za Čínany, havajské tanečnice a hustý punkery. Nakonec našli všechny kusy Taoku a všechno dobře dopadlo.

Během putování za Taokem jsme stihli i spoustu dalších věcí, ubránit tábor před dvěma přepady, vydat s na výsadky a tři ohně včetně slibového, při kterém jsme přivítali novou světlušku v oddíle – Natálku, skautku – Ančovičku a svědčili křtu bratrů Starka, Tygra a Greenhorna, kteří splnili nejvyšší zkoušku Tří orlích per, tímto bych chtěla ještě jednou pogratulovat! 🙂 Naši agenti si dokonce i našli čas na párty, výlety a čvachtání v tůňce. Téměř celou dobu nás doprovázelo slunko a skvělá kuchyně, typická pro každou zemi, za kterou vděčíme Luxorovi a moc mu děkujeme stejně tak jako Zdeničce, bez které bychom nikam neodletěli, Míše, která nás skvěle opečovávala a Káně, díky které jsme mohli cestovat. Na závěr už patří snad jen velký DÍK i všem ostatním – roverům, rangers a našim agentům, kteří panu Smithovi našli celý vzácný artefakt.

Komentáře nejsou povoleny.